Predstavljaj si, da ne bi bilo nikogar, ko bi potreboval pomoč

datum: 14.11.2020

Za mnoge, posebno tiste s krvnimi rakavimi boleznimi, so edino upanje za življenje podarjene krvotvorne matične celice. Preverite, kako lahko sodelujete v akciji »Daj se na seznam« in tudi vi postanete vir njihovega upanja.

Lepo je imeti poln imenik prijateljev, za katere veš, da se bodo odzvali, ko jih boš potreboval. Za mnoge bolnike s krvnim rakom je presaditev KMC edina možnost za preživetje. Register potencialnih darovalcev KMC pa je njihov najpomembnejši imenik. Obsežnejši kot je register, večja je možnost, da se bo v njem našel bolniku ustrezni darovalec.

Preberi več na povezavi:

https://vsebovredu.triglav.si/zdravje/daj-se-na-seznam?utm_campaign=sponzoriranci&utm_medium=link&utm_source=email&utm_content=text