Mini rokomet, MAKSI izzivi

datum: 08.12.2020

Spoštovani v mesecu novebru je zaživel projekt Rokometne zveze Slovenije Mini rokomet, MAKSI izzivi

Namenjen je otrokom do vključno petega razreda osnovne šole. Vse malčke vabimo k izzivom, ki so jih pripravili.

 

Na platformah RZS-ja bodo vse do konca junija, tedensko pripravljali različne video vsebine. Do poletja bodo izvedli preko 15 nagradnih izzivov. Vmes bosta Roko in Meta s prijatelji otrokom prikazovali vaje za lažje opravljanje zastavljenih MAKSI izzivov.

 

Z uspešno opravljenimi izzivi bodo otroci lahko osvojili tudi katero izmed praktičnih nagrad partnerjev projekta. Za sodelovanje bodo morali RZS posredovati svoj izdelek ali video s posnetim opravljanjem izziva.

 

Videi z vajami in izzivi, ki jih bodo objavljali vsako sredo, bodo na voljo na:

 

Prejšnji teden sta Roko in Meta pripravila vajo za tokratni 4. MAKSI izziv. Slednjega ob Meti predstavlja kapetanka ženske članske reprezentance, Ana Gros.

Nov MAKSI izziv je povezan s plankom na kolenih, pri čemer s hrbta ne sme pasti predmet, ki ga tja položi nekdo izmed bližnjih. V tem položaju je potrebno vztrajati 20 sekund. Podrobnejša navodila so dostopna v video zapisu.

Otroci do vključno 5. razreda osnovne šole lahko v žrebu za nagrade tretjega izziva akcije Mini rokomet, MAKSI izzivi sodelujejo tako, da posnamejo uspešno opravljen izziv in posnetek posredujejo na enega izmed spodnjih naslovov. Ob pošiljanju pripišite ime in priimek otroka ter razred in osnovno šolo, ki jo obiskuje.

POSNETKE OPRAVLJENIH IZZIVOV Z NESTRPNOSTJO PRIČAKUJEJO:

 

Posnetke zbirajo do torka, 15. decembra 2020, do 10. ure.  Pet izžrebancev bo prejelo praktične nagrade partnerjev projekta Mini rokomet, MAKSI izzivi.

VIDEO S 4. MAKSI IZZIVOM JE DOSTOPEN NA:

Pridno in uspešno opravljanje MAKSI izziva želimo!