Koronavirus COVID-19

datum: 29.03.2020

Informacija o prekinitvi vseh športnih aktivnosti.

Spoštovani starši, otroci ter ljubitelji rokometa,
v vodstvu rokometnega kluba Šempeter Vrtojba dajemo varnosti naših igralk prednost pred rezultati in se zavedamo nevarnosti, ki jo predstavlja širitev korona virusa. Zato smo vodstva kluba sprejeli ter preko predstavnikov staršev in trenerjev posredovali informaciji o prekinitvi vseh treningov, tekem, krožkov. Vse tekme, ki so bile planirane smo preklicali s čimer so se strinjali tudi drugi klubi.
Temu je sledila tudi RZS, ki je sprejela odločitev, da vključno z dnem, 12.3.3.2020 do nadaljnjega prekinja vsa tekmovanje v vseh članskih ligah in tekmovanju mladih.
O nadaljevanju tekmovanja bomo tako klubi, sodniki in delegati pravočasno obveščeni, ko bodo organi Republike Slovenije ocenili, da ponovno obstajajo pogoji za zbiranje oseb na javnih prireditvah v zaprtih prostorih.
Kasneje je sledilo zaostrovanje ukrepov s strani vlade o katerih ste obveščeni s strani sredstev javnega obveščanja.    https://www.gov.si/teme/koronavirus/
S strani kluba pozivamo starše, da spoštujejo predlagane ukrepe vlade in vam želimo da ostanete zdravi.

Upravni Odbor Rokometnega kluba Šempeter Vrtojba