Vabilo na zadnji mini rokometni turnir v šolskem letu 2017/2018!

datum: 03.06.2018

Vabimo vsa dekleta, ki so vključena v krožke osnovnih šol in tiste, ki si želijo igrati rokomet v novi sezoni 2018/19, da se nam pridružijo na turnirju mini rokometa, ki bo v soboto, 9. 6. 2018 ob 10.00 uri v Športnem centru Hit v Šempetru pri Gorici. Da bo še bolj zabavno, se bo turnirja udeležila tudi ekipa deklic iz Ajdovščine.

 

S strastjo in znanjem pišemo našo zgodbo od leta 2002. Nenehno se učimo in naučeno uporabljamo pri vsakodnevnih treningih. Naš strokovni kader je premišljeno izbran in načrtovan tako, da se pri njem igralke počutijo varno, sproščeno in prijetno.

 

Nalezljiva pozitivna energija v klubu je zagotovilo, da bodo dekleta našega kluba samozavestna in nasmejana. Dovolite nam, da vašim hčeram pričaramo občutke samozavesti, športnega duha in svobode. Pri nas se bodo dekleta učila veščin, ki so uporabne skozi vse življenje, ne samo v športu.

 

Imamo vizijo in z zaupanjem zremo v rokometno prihodnost deklet in kluba. Sodelujte v naši zgodbi tudi vi!

 

Vabimo vsa dekleta, ki so vključena v krožke osnovnih šol in tiste, ki si želijo igrati rokomet v novi sezoni 2018/19, da se nam pridružijo na turnirju mini rokometa, ki bo
 

v soboto, 9. 6. 2018 ob 10.00 uri v Športnem centru Hit
 

v Šempetru pri Gorici.

(zbor pred športnim centrom Hit je ob 9.45)

 

Najmlajšim bomo prikazali lepote rokometne igre, se skupaj z njimi zabavali in odgovorili na vsa vprašanja staršev in deklet v zvezi z vadbo in treningi.


Pridite v športni opremi!

 

Več nas bo, bolj bo zabavno!
 


Za dodatne informacije pokličite Tanjo (031 209 608) ali Saro (031 733 962).
 

 

krozki_rk962018