V PONEDELJEK 16.08.2010 ZAČETEK PRIPRAV ZA NOVO TEKMOVALNO SEZONO

datum: 13.08.2010

Vse klubske selekcije bodo v ponedeljek začele s pripravami za novo sezono 2010/11.

Počitnice so mimo in pred nami je nova tekmovalna sezona, na katero se je seveda potrebno ustrezno pripraviti. Tako bomo tudi v našem klubu že naslednji teden začeli s pripravami, katere bodo kot vsako leto do odprtja dvorane v športnem centru HIT (predvidoma s 1.09.2010) potekale na igriščih okoliških osnovnih šol.

 

Glede na prejšnja leta je letos prišlo do spremembe mesta priprav za mlajše selekcije kluba (mlajše deklice A in B ter starejše deklice), katere se bodo  zbrale v ponedeljek 16.08.2010 ob 16.45 uri in sicer na igrišču pri osnovni šoli v VRTOJBI,

 

Igrišče pri Osnovni šoli Ivana Roba v ŠEMPETRU  pa ostaja kot vsako leto tudi letos baza za priprave starejših selekcij (mladinke, članice), Le te se bodo na omenjenem igrišču zbrale pravtako v ponedeljek in sicer ob 18.45 uri.