Zaključek dobrodelne akcije »Rokometno srce«

datum: 26.11.2018

Rokometni klub Šempeter-Vrtojba je v soboto, 24. 11. 2018, v Športnem centru Hit v Šempetru uradno zaključil dobrodelno akcijo "Rokometno srce". Med polčasom članske tekme so naša dekleta izročila vsa zbrana darila predstavnicama humanitarnega društva iz Nove Gorice.

V dobrem mesecu dni smo zbirali otroška oblačila, šolske potrebščine, igrače in sladkarije za otroke iz socialno ogroženih družin iz naše okolice.

Takih družin je tudi v naši okolici, na žalost, veliko. Zato smo v klubu z veseljem stopili skupaj in se odločili, da pomagamo tudi mi.

Veseli smo, da smo lahko pomagali. Zavedamo se, da s tem nismo rešili vseh socialnih stisk, so pa take akcije pravi način, da mlade vzgajamo v solidarne osebnosti.

Naša dekleta so v teh dneh spoznala, da je humanitarnost in pomoč sočloveku pomembna in potrebna.

Vse zbrano smo izročili predstavnikom Humanitarnega društva KID.

Vsem, ki ste kakor koli sodelovali, se iz srca zahvaljujemo, da smo skupaj obarvali rokomet v barve dobrodelnosti!

Na svečani podelitvi je bil prisoten tudi župan občine Šempeter-Vrtojba, gospod Milan Turk.

Več utrinkov v galerij

181125_ROKOMETNO_SRCE_-(rk)-(2)