Rokometno obarvan zaključek dobrodelne akcije »Rokometno srce«

datum: 19.11.2018

Rokometni klub Šempeter-Vrtojba vabi v soboto, 24. 11. 2018 v Športni center Hit v Šempeter. Od 15. ure dalje bosta na sporedu dve domači prvenstveni tekmi, vmes pa se bo odvila še svečana podelitev vsega zbranega v dobrodelni akciji "Rokometno srce".

Mlajše deklice A  se bodo ob 15 uri pomerile proti ekipi Ž.U.R.D. Koper, ob 17 uri pa bodo naše članice odigrale pravo poslastico, tekmo proti Rokometnemu klubu Olimpija iz Ljubljane.

Ta dan zaključujemo z našo dobrodelno akcijo zbiranja oblek, šolskih potrebščin in igrač za otroke iz socialno ogroženih družin iz naše okolice.

Med polčasom članske tekme bodo dekleta Rokometnega kluba Šempeter-Vrtojba izročila darila predstavnici društva, gospe Majdi Smrekar.

S tem bomo uradno zaključili našo dobrodelno akcijo "Rokometno srce", ki je potekala vse od 18. oktobra v sodelovanju s Humanitarnim društvom KID.

Vsem, ki ste kakor koli pomagali zbirati darila, se iz srca zahvaljujemo!

Vabljeni, da se dogodka udeležite in da skupaj obarvamo rokomet v barve dobrodelnosti!

Dobrodelna_akcija_rokometno srce_RK_Sempeter_vrtojba