Organizirali smo turnir "ROKOMETNI VRTILJAK 2018"

datum: 21.09.2018

Rokometni klub Šempeter-Vrtojba je v dvorani športnega centra Hit v soboto, 15. 9. 2018 izvedel zelo atraktiven prijateljski rokometni turnir deklet, rojenih 2004 - 2006. Sodelovale so ekipe iz zahodne in vzhodne lige.

V sklopu priprav pred ligaškimi tekmami so se med seboj v različnih kategorijah pomerile naslednje ekipe:

- RK ŠEMPETER VRTOJBA (Rokometni klub Šempeter Vrtojba)
- ŠD JADRAN BLUEMARINE HRPELJE-KOZINA
- ROKOMETNA ŠOLA ALENA MIHALJA SLOVENJ GRADEC (Rokometna šola Alena Mihalja - DRŠAM)

Spored tekem:

ŠD JADRAN BLUEMARINE HRPELJE-KOZINA– RK ŠEMPETER VRTOJBA (2006)
ŠD JADRAN BLUEMARINE HRPELJE-KOZINA – RK ŠEMPETER VRTOJBA (2004)
ŠD JADRAN BLUEMARINE HRPELJE-KOZINA – ROKOMETNA ŠOLA ALENA MIHALJA SLOVENJ GRADEC (2006)
ŠD JADRAN BLUEMARINE HRPELJE-KOZINA – ROKOMETNA ŠOLA ALENA MIHALJA SLOVENJ GRADEC (2004)
ROKOMETNA ŠOLA ALENA MIHALJA SLOVENJ GRADEC – RK ŠEMPETER VRTOJBA (2006)
ROKOMETNA ŠOLA ALENA MIHALJA SLOVENJ GRADEC – RK ŠEMPETER VRTOJBA (2004)

Po zaključku turnirja so se dekleta in strokovno vodstvo podružili med seboj na družabnem dogodku.

Vsem nastopajočim, organizatorjem in navijačem se iskreno zahvaljujemo za udeležbo in pošteno navijanje za vse ekipe!

Želimo si, da bi turnir postal tradicionalen, zato se vidimo se naslednje leto!

RK Šempeter-Vrtojba

rokometni_vrtiljak