MIA KRAŠNJA

24

Izključitve:

Sedemetrovke:  4 (2)

Naše igralke so začele po ustaljenem redu in hitro povedle. Kljub več spornim sodniškim odločitvam se potek igre ni spremenil. Polčas so zaključile z vodstvom 2:12. V drugem polčasu so goli kar deževali. Dekleta so bila zelo razigrana in so s svojo igro pokazala, da jim rokomet poleg igre, v katero vložijo veliko časa in trdega dela, pomeni tudi obilo zabave. S kar nekaj atraktivnimi vložki so poskusile odigrati cepelin, ki se jim na žalost ni posrečil. Uspelo pa jim je odigrati za njihovo starost skoraj vrhunsko verižno križanje. Pohvaliti velja vsa dekleta vključno z vratarko. Tokrat velja izpostaviti Lien, ki iz igre v igro bolje razigrava soigralke, odlično vodi igro in z odličnimi podajami pripomore k velikemu številu golov. Tekma se je zaključila z rezultatom 4:29.

Mlajše deklice A - tekma 05.12.2010 ob 17.30 uri

ŽURD KOPER : RK ŠEMPETER VRTOJBA  2:30 (2:11)

Sedemetrovke:  6 (3)

Naše igralke so hitro povedle z 0:1, a so Koprčanke kmalu izenačile. Naslednji in s tem tudi zadnji gol pa so naše nasprotnice dale pri rezultatu 2:8. Polčas se je končal z rezultatom 2:11. V drugem polčasu so igrale le še naše igralke in niti menjava ekipe z letnikom 1999 ni spremenila ritma igre. Zaradi velike razlike v golih so v trideseti minuti poslali streljati sedemmetrovko vratarko Tino Zgonik in ji tako dali priložnost, da bi zadela svoj prvi gol. Zaradi prevelikega pritiska je Tina zadela prečko, kar pa so popravile soigralke, ki so odbito žogo spravile v gol. Ob koncu je bil na semaforju rezultat neverjetnih 2:30.

Vir: Iztok G.